Stacionāro datoru remonts

Licenzēto programmu un operētājsistēmu instalēšana un pārinstalēšana

no 10 EUR

Datora iekšējo komponentu tīrīšana no putekļiem

no 10 EUR

Datora cietā diska nomaiņa

no 10 EUR

Barošanas bloka nomaiņa

no 10 EUR

Mātesplates nomaiņa

no 25 EUR

Portatīvo datoru remonts

Licenzēto programmu un operētājsistēmu instalēšana un pārinstalēšana

no 10 EUR

Datora cietā diska nomaiņa

no 10 EUR

Monitora remonts vai nomaiņa

no 20 EUR

Portatīvo datoru tīrīšana no putekļiem

no 10 EUR

Klaviatūras remonts vai maiņa

no 15 EUR

pakalpojumi

Darba vietu aprīkojums un apkalpošana

Mūsdienīgo darba vietu nav iespējams iedomāties bez datora un interneta. Piedāvājam datortehniku ar programnodrošinājumu. Mūsu pārdošanas speciālisti palīdzēs atrast piemērotāko datortehniku, bet tehniskie speciālisti sagatavos un pēc vajadzības uzstadīs to darbam.

Serveru un datu glabāšanas risinājumi

Uzņēmumiem ar savu datu centru ir īpaši svarīga nozīme gudri saglabāt datus un darbināt aplikācijas. Piedāvājam pilnu risinājumu datu centram no serveriem līdz dažāda veida sarežģītības datu glabātuvēm un to paplašināšanu. Mūsu sertificētie speciālisti palīdzēs izvēlēties atbilstošo risinājumu, lai datu centrs darbotos nepārtraukti.

Programmatūras un komponenšu atjaunošana

Mēs varam novērtēt jūsu ierīci un veikt to jauninājumu, kas padarīs to ātrāku un ilgmūžīgāku. Piedāvājam programmatūras instalācijas, atjauninājumus un pārinstalēšanas, kā arī daudzascitas opcijas.

Drošība

Kiberuzbrukumi, to atklāšana un neitralizācijas kļūst par globālu problēmu. Klientu digitāla dzīveprasa efektīvu, ērtu un pieejamu aizsardzību, lai būtu vienu soli priekšā potenciālajiemdraudiem. Piedāvājam dažāda līmeņa drošības iekārtas un programmatūru.

Konfigurācijas izveide

Piedāvājam nokomplektēt specifiskas konfigurācijas iekārtas pēc vēlamajiem klienta pieprasījuma.

Demo ierīces

Mūsu klienti novērtē iespēju apskatīties un notestēt jaunākos ražotāju izlaistos modeļus dzīvē pirms to iegādes. Piedāvājam ražotāju DEMO programmas, kurās mūsu klientiem ir iespēja saņemt DEMO ierīci līdz vienam mēnesim.

Garantija

Visām mūsu piedāvātajām precēm ir iekļauta standarta ražotāja garantija. Garantiju ir iespējams pagarināt uz ilgāku laiku pēc klienta vēlmēm ar visdažādākajām prasībām.

Līzings

Maziem un vidējiem uzņēmumiem ir iespēja iegādāties mūsu piedāvāto tehniku sadarbojoties ar finansētāja uzņēmumu Latvijā. Lai saņemtu iespēju iegādāties preces līzingā, uzņēmumu izvērtē pēc atbilstošiem kritērijiem.