Lietošanas noteikumi

1. Katra mājas lapas lietotāja pienākums ir iepazīties ar lietošanas noteikumiem un mājas lapas lietošana uzskatāma par piekrišanu ievērot lietošanas noteikumus.

2. Jebkādas komunikācijas nosūtītājs uz šo interneta lapu vai savādākā veidā šīs lapas īpašniekiem ir atbildīgs par nosūtītās informācijas saturu, ieskaitot tās patiesumu un pareizību.

3. Mājas lapa ir Multicore īpašums. Bez rakstveida piekrišanas ir aizliegta Mājas lapas satura un tajā iekļautās informācijas pavairošana, izplatīšana, pārveidošana, papildināšana vai reproducēšana.

4. Mājas lapa var saturēt saites uz trešo personu mājas lapām. Multicore neuzņemas atbildību par trešo personu mājas lapu saturu un tajā piedāvātajiem pakalpojumiem.

5. Mājas lapas lietotājiem ir iespēja izmantot interneta mājas lapā esošo funkcionālo risinājumus – Servisa pieteikumus un saziņas formas.

6. Mājas lapa ir Multicore īpašums. Bez rakstveida piekrišanas ir aizliegta Mājas lapas satura un tajā iekļautās informācijas pavairošana, izplatīšana, pārveidošana, papildināšana vai reproducēšana.

7. Mājas lapā izklāstītajai informācijai, neatkarīgi no tās satura vai formas (raksti, preses relīzes, tarifi, attēli, jaunumi u.c.), ir tikai informatīvs raksturs.